Počet položek: 0 0 CZK

ANTIFER pachový ohradník proti prasatům a vysoké zvěři modrý typ C 750 ml

ANTIFER pachový ohradník modrý typ C 750 ml - přípravek účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře.

kliknutím zvětšíte
ANTIFER pachový ohradník proti prasatům a vysoké zvěři modrý typ C 750 ml ODOUR s.r.o.
ks
Kód:59
Výrobce:ODOUR s.r.o.
Cena s DPH : 690 CZK
Cena bez DPH : 570 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:do 3 dnů

Přípravek účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře. Na rozdíl od konkurenčních výrobků má vyšší intenzitu pachu, unikátní složení, možnost kombinace dalších výrobků s jinými pachy, aby si zvěř nezvykla na stejný pach. Déle vydrží a má silnější koncentraci pachu. Svým složením, které simuluje velmi silný pach lidského potu a pachu predátorů, účinně zabraňuje volně žijící zvěři ve způsobování škod. ANTIFER pachový ohradník není přípravek na ochranu rostlin.

Návod na použití: ANTIFER se používá pomocí savého materiálu formou vypařování. Přípravek aplikujte např. nastříkáním na  jakýkoli nasákavý materiál a zavěste nebo připevněte na sloupky ve vzdálenosti 2 - 7 m od sebe. Pokud provádíte správnou aplikaci, zamezíte přístupu divoké a vysoké zvěře na Váš pozemek. Přípravek je účinný po dobu 14-21 dní, v závislosti na počasí. 


Každý obsahuje jiný poměr mastných kyselin (jiný pach). Tím zabráníte navyknutí zvěře na jeden typ zápachu.
Vyvarujte se potřísnění pokožky a oděvu. Používejte ochranné rukavice. Skladování a nakládání s prázdnými obaly: Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí. 

ANTIFER pachový ohradník modrý typ C - vhodná aplikace je v období listopad - únor,  v období říje, v období, kdy zvěř trápí nedostatek potravy v přirozeném prostředí.

750 ml

 

Potřebujete poradit ? ANTIFER pachový ohradník proti prasatům a vysoké zvěři modrý typ C 750 ml ODOUR s.r.o.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace