Počet položek: 0 0 CZK

Pachový ohradník Antifer - sada roztoků

ANTIFER pachový ohradník červený typ A 750 ml, zelený typ B 750 ml, modrý typ C 750 ml - přípravky účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře.

kliknutím zvětšíte
Pachový ohradník Antifer - sada roztoků ODOUR s.r.o.
ks
Kód:62
Výrobce:ODOUR s.r.o.
Cena s DPH : 1 999 CZK
Cena bez DPH : 1 652 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:do 3 dnů

Sada 3 x 750 ml  různých pachů pachového ohradníku ANTIFER. 

Přípravek účinně chrání plochy před nežádoucím vstupem lesní zvěře. Na rozdíl od konkurenčních výrobků má vyšší intenzitu pachu, unikátní složení, možnost kombinace dalších výrobků s jinými pachy, aby si zvěř nezvykla na stejný pach. Déle vydrží a má silnější koncentraci pachu. Svým složením, které simuluje velmi silný pach lidského potu a pachu predátorů, účinně zabraňuje volně žijící zvěři ve způsobování škod. ANTIFER pachový ohradník není přípravek na ochranu rostlin.

Návod na použití: ANTIFER se používá pomocí savého materiálu formou vypařování. Přípravek aplikujte např. nastříkáním na  jakýkoli nasákavý materiál a zavěste nebo připevněte na sloupky ve vzdálenosti 2 - 7 m od sebe. Pokud provádíte správnou aplikaci, zamezíte přístupu divoké a vysoké zvěře na Váš pozemek. Přípravek je účinný po dobu 14-21 dní, v závislosti na počasí. 


Každý obsahuje jiný poměr mastných kyselin (jiný pach). Tím zabráníte navyknutí zvěře na jeden typ zápachu. Vyvarujte se potřísnění pokožky a oděvu. Používejte ochranné rukavice. Skladování a nakládání s prázdnými obaly: Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí

ANTIFER sada roztoků 3 x 750 ml - sada je vhodná pro celoroční nebo dlouhodobou ochranu pozemků, zahrad, lesů, cest. plodin atd.

Potřebujete poradit ? Pachový ohradník Antifer - sada roztoků ODOUR s.r.o.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace