Počet položek: 0 0 CZK

Termovize Zeiss DTI 3/35

Vydat se na lov v noci je zvláštní výzva: rozpoznávání lidským okem je omezeno a riziko neúspěchu nebo dokonce nesprávného rozhodnutí se zvyšuje. Noc a soumrak však hrají pro lovce důležitou roli, zejména pokud jde o lov divočáků.

kliknutím zvětšíte
Termovize Zeiss DTI 3/35
Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35
ks
doprava zdarma
Kód:NIM527010
Výrobce:Zeiss
Cena s DPH : 78 000 CZK
Cena bez DPH : 64 463 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:do týdne

U této položky vyžadujeme platbu převodem před doručením.

Je tedy na čase věnovat se nočnímu lovu - s termokamerou ZEISS DTI 3/35. Vynikající termokamera s intuitivním ovládáním ErgoControl umožňuje bezpečný lov. Vyvinuto loveckými odborníky zejména pro použití k nočnímu lovu.

Vynikající optika v obvyklé kvalitě ZEISS
Pouhé "vidět něco" v noci nestačí - musíte být schopni přesně určit, co vidíte. Protože rozdíl mezi kancem a bachyní je často v detailech. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením poskytuje přesné zřetelné obrázky, které potřebujete pro spolehlivou identifikaci - a to i v úplné tmě.

Dokonalá ergonomie
Noční naháňka vyžaduje vysokou úroveň pozornosti. Nemáte čas soustředit se na provoz optiky. A proto vyvinul ZEISS koncepci ovládání ErgoControl. Díky inteligentnímu umístění tlačítek lze intuitivně ovládat všechny funkce. Optimálně tvarované ovládací prvky lze rychle snadno ovládat ve tmě i chladu.

Živý přenos prostřednictvím lovecké aplikace
Příroda se chová ve tmě jinak než za denního světla. To umožňuje fascinující pozorování, která jsou tak jedinečná, že je chcete uložit a sdílet s ostatními. Pomocí aplikace ZEISS Hunting lze data z termovizní kamery přenášet přímo do smartphonu pomocí WiFi a noční lovecké zážitky lze sledovat v živém přenosu.

Optimální přizpůsobení
Inovativně koncipovaný design optiky umožňuje ovládání jednou rukou. To je optimalizováno pro leváky i praváky. Ergonomický tvar zařízení umožňuje přirozené držení přístroje s konečky prstů položenými uvolněně na ovládacích prvcích. To umožňuje dlouhé pozorování bez projevů únavy.

Přesný zoom
Rozdíl často spočívá v detailech. Jemné a postupné nastavování zoomu v krocích po 0,5 umožňuje dokonalou kombinaci zvětšení a rozpoznání detailu. Tímto způsobem lze na pozorované zvěři rychle rozeznat i malé detaily, což je naprosto nezbytné pro bezpečnou reakci ve tmě.

Popruh na nošení
Popruh DTI 3/35 je připevněn ke dvěma připevňovacím bodům, jako u dalekohledu. To umožňuje tiché odložení zařízení, aby bylo možné dosáhnout na zbraň. Stejným způsobem lze zařízení znovu zvednout, aniž byste se dívali, protože je bezpečně umístěno kolem krku a nekontrolovatelně se nehoupá.

Nejatraktivnější lovecké okamžiky často přicházejí po západu slunce - kdy stíny noci nabízejí zvěři přirozené maskování. Je čas zviditelnit tyto okamžiky.

S ZEISS DTI 3/35 přináší na trh firma ZEISS termovizní kameru speciálně vyvinutou pro lov. Jejich vynikající optika poskytuje detailní obraz i ve tmě, umožňuje bezpečnou odezvu a maximalizuje úspěch při lovu.
ZEISS DTI 3/35 zajišťuje jedinečné lovecké zážitky a nezapomenutelné okamžiky i za nepříznivých světelných podmínek. Ergonomický design a inteligentní uspořádání ovládacích tlačítek umožňuje snadné intuitivní ovládání zařízení. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením v kombinaci s úrovněmi nastavení zvětšení po 0,5 stupně poskytuje detailní obrázky pro spolehlivou odezvu. Tím se otevírá zcela nová dimenze lovu!

Hot Tracking

V režimu „Hot Tracking“ je nejteplejší místo na obrázku orámováno červeným čtvercem. Hledání a sledování tepelných zdrojů v hustě vegetovaných oblastech je proto jednodušší.

Barevné palety

ZEISS DTI 3/35 nabízí 4 různé barevné palety. Vyberte nastavení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. „Black Hot“ a „White Hot“ poskytují vysoce kontrastní obraz. Tato nastavení jsou skvělá pro objevování, rozpoznávání a adresování. Barevný režim „Red Hot“ umožňuje rychlé vyhledání zdrojů tepla, zejména v oblastech s hustou vegetací. Barevný režim „Duha“ je vhodný pro rozpoznávání menších teplotních rozdílů

Vysoká obnovovací frekvence

ZEISS DTI 3/35 má obnovovací frekvenci 50 Hz. Tato hodnota udává, kolikrát za 1 sekundu může monitor překreslit obrazovku. Vyšší obnovovací frekvence vede k menšímu blikání obrazu, což snižuje namáhání očí - pro dlouhodobé pozorování bez únavy.

Funkce obraz v obraze (PiP)
Funkce obraz v obraze ZEISS DTI 3/35 umožňuje simultánní zobrazení části zvětšeného obrazu přes původní obraz. Tato funkce pomáhá sledovat zvíře, které pozorujete v režimu přiblížení, i když se náhle pohybuje.

 

  Typ displeje LCOS
  Pevné zvětšení 2.5 x
  Vzdálenost detekce 1235 m
  Snímkový kmitočet 50 Hz
  Rozlišení displeje 1280 x 960
  Citlivost méně než 50 mk
  Senzor 384 x 288
  Ohnisková vzdálenost 35
  Provozní teploty -10 - +40 stupňů Celsia
  Napájení Li-Ion
  Zorné pole na 100 m 19 m
  Hmotnost 450 g
  Doba provozu 7 hodin měření
  Šířka 60 mm
  Zoom 4 x
  Výška 65 mm
  Délka 193 mm

 

Potřebujete poradit ? Termovize Zeiss DTI 3/35

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace