Počet položek: 0 0,- CZK

Úvod do myslivosti - nové vydání

Nové upravené vydání skript vytvořených ve spolupráci našeho vydavatelství a České zemědělské univerzity v Praze, fakulty lesnické a dřevařské. Kromě mnoha úprav jsou doplněna o re-tisk první Mysliceké mluvy od Františka Špatného z roku 1876. Tím se může pochlubit jen málo sběratelů staré odborné literatury a ještě méně knihoven.

kliknutím zvětšíte
Úvod do myslivosti - nové vydání Druckvo
Úvod do myslivosti - nové vydání DruckvoÚvod do myslivosti - nové vydání DruckvoÚvod do myslivosti - nové vydání DruckvoÚvod do myslivosti - nové vydání Druckvo
ks
Kód:9788021328082
Výrobce:Druckvo
Cena s DPH : 365,- CZK
Cena bez DPH : 365,- CZK
DPH:0 %
Dostupnost: ihned
EAN: 9788087668139

Skripta jsou určena nejen vysokoškolským studentům, ale všem zájemcům o myslivost a trvale udržitelné hospodaření se zvěří jako obnovitelným přírodním zdrojem.
Prvním učebním textem vydaným Fakultou lesnickou a dřevařskou ČZU a vydavatelstvím Druckvo je „Úvod do myslivosti – historie, zvyky, tradice“ mající za úkol vysvětlit a přiblížit vznik, smysl a společenskou úlohu české myslivosti, která se díky svému významu, stala součástí Seznamu nemateriálních statků tradiční a lidové kultury České republiky podle příkazu ministra kultury ČR č. 41/2008 a podle metodického pokynu MK čj. 3161/2009 – ORNK a rozhodnutím ministryně kultury ČR spis. zn. MI-S 18278 ze dne 23. 12. 2011.
Mimo klasickou výuku předmětu myslivost je možné na FLD studovat speciální bakalářský studijní obor „Provoz a řízení myslivosti“, případně též doktorský studijní program se zaměřením na ochranu lesa a myslivost. Pro hlubší studium myslivosti jsou postupně vydávána specializovaná skripta z jednotlivých odborných disciplín zahrnujících široké spektrum činností nezbytných pro zvládnutí tak složitého oboru, jakým myslivost je.

 

Autor Vlastimil Hart a kolektiv
Formát 176 x 250 mm
Počet stran 320
Vazba lepená V2, měkké desky
Žánr Myslivecká skripta

Potřebujete poradit ? Úvod do myslivosti - nové vydání Druckvo

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace